مجموعه نرم افزارهای ERP نتيجه بيش از 40 سال تجربه و سعی و خطا است و بدليل بهبود مستمر در تکنيک های موجود در مديريت سازمان ها و رشد سريع تکنولوژی اطلاعات ، اين مجموعه نرم افزار نيز به همراه آن رشد کرده و روند تکاملی خود را طی کرده است. اين بسته های استاندارد به راحتی در هر سازمان در زمان نسبتاکوتاهی که فقط برای بومی سازی سيستم صرف خواهد شد قابل پياده سازی و بهره برداری می باشد.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان  در راستای ايجاد سيستم های اطلاعاتی يکپارچه  به دليل ويژگيهای ERP اين ابزار را بعنوان گزينه برتر برای سيستم اطلاعات مديريت کارخانه براي اولين باردر كشور بعنوان يك پروزه مستقل سازماندهي و اجراء كرده است و هم اكنون در مرحله عملياتي كردن  اين مجموعه در كليه واحدهاي توليدي ، پشتيباني ، و ستادي مي باشد.

به منظور آشنايي  همكاران / دانشجويان و علاقمندان با مفاهيم بنيادي در سيستم هاي اطلاعات مديريت و سير تكاملي آنها و جايگاه ERP و توانمنديهاي آن ، مجموعه مقالاتي در طي دوره پياده سازي سيستم ERP تدوين شده كه در هفته نامه آتشكار ذوب آهن ،  سايت ذوب آهن ، همايش ها و مجلات كامپيوتري انتشار يافت  به منظور استفاده علاقمندان تمامي آن مقالات در اين مجموعه  آورده شده است.

 

در پايان از دوستان و همكاران عزيزم كه اينجانب را در تهيه اين مجموعه ياري كردند صميمانه تشكر مي كنم و اميدوارم اين تلاش جمعي مورد رضاي حق تعالي قرار گيرد . 

 

 

 

مرتضي    حسين نخعي 

معاون فن آوري اطلاعات وسيستم ها

ذوب آهن اصفهان

 

متن کامل مقاله

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شما اینجا هستید:   معرفی ERPپیاده سازی ERP در سازمانهاسيستم جامع ERP ذوب آهن اصفهان